Wesołych Świąt!

Najpiękniejsze święta to te, które zapamiętaliśmy z dzieciństwa! Dlatego życzymy wszystkim Przedszkolakom z Gumisiowego Przedszkola oraz ich Najbliższym, aby ten wielkanocny czas pozostawił po sobie wspaniałe wspomnienia. Niech wspólnie spędzone dni napełnią Was radością i nadzieją, Zajączek przyniesie Wam wiele prezentów, a stół dosłownie ugina się od smakołyków.

więcej

Radosnych Świąt dla wszystkich!

Z okazji Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Przedszkolakom z Gumisiowego Przedszkola, a także ich Najbliższym pięknych chwil! Góry prezentów pod choinką, samych pyszności na stole i doskonałych humorów. Życzymy też, aby największa radość w Boże Narodzenie brała się nie z prezentów, ale ze wspólnego przebywania z rodziną i przyjaciółmi. A w Nowym Roku niech spełniają się Wam wszystkie marzenia!

więcej

Dzień Wiosny

21 marca obchodzimy pierwszy dzień wiosny. W Naszym przedszkolu zrobiło się wesoło. Za oknem świat roślin i zwierząt budzi się do życia. Przed nami dłuższe i cieplejsze dni. Nasze zielone boisko zaprasza nas do zabawy, a my na pewno z tego skorzystamy i tak zimę pożegnamy!

więcej

Międzynarodowy Dzień Teatru

27 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru. Każdy przedszkolak w naszej placówce uwielbia wcielać się w swoich ukochanych bohaterów książkowych. Sztuka w Naszym przedszkolu towarzyszy nam na co dzień. Często odwiedzamy miejsca teatralne oraz przyjeżdżają do nas teatry mobilne. Na zajęciach wykorzystywana jest metoda dramy. Jak mawiał W. Szekspir „ Świat jest teatrem, aktorami ludzie”. My w naszym przedszkolu tworzymy teatr dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych uczniów. 

więcej

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy to tradycja Naszej placówki. W tym dniu każdy ma okazję przedstawić siebie w ulubionej bajkowej wersji. Kreatywność uczniów podczas balu jest tym co cenimy. Jednaz sal zamienia się w „salę balową” i gości przeróżne osobistości takie jak np.: księżniczki, czarownice, Spidermanów, Godzille, pojawiają się również zwierzęta i mumie! Niepowtarzalna impreza z zabawami, tańcem i śpiewem.

więcej

Tłusty Czwartek

Pączki, faworki, pączki, faworki… Kto w tym dniu marzył o słodkich pysznościach na talerzu? Przyznać się!  Z okazji takiego święta w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny na najpiękniej udekorowanego pączka. Rozmów na temat pyszności i świetności tych słodkości nie było końca. Niestety koniec tych prawdziwych pączków nastąpił bardzo szybko.

więcej

Walentynki

Walentynki, czyli święto zakochanych, należy do najpopularniejszych wydarzeń w roku obchodzonych niemalże na całym świecie. W tym dniu warto okazać sobie uczucia lub obdarować ukochaną osobę drobiazgiem. W naszym przedszkolu w tym dniu wszystkie grupy tworzyły kartki walentynkowe dla swoich koleżanek, kolegów, rodziców czy dziadków.

więcej

Międzynarodowy Dzień Przytulania

Od dawna wiadomo, że przytulanie wpływa bardzo dobrze na nasze samopoczucie. Kto powiedział, że można się przytulać tylko tego dnia? Nasze przedszkolaki dzień przytulania obchodzą codziennie. Przytulają się z rodzicami, przyjaciółmi i Paniami w przedszkolu czy szkole. Przytulanie jest po ty, żeby bez słów powiedzieć DOBRZE, ŻE JESTEŚ!

więcej

Dzień Babci i Dzień Dziadka

To jedno z ważniejszych wydarzeń dla naszych przedszkolaków. Dzieci przygotowują się do tego dnia baaaaardzo długo. Wykonują własnoręcznie prezenty dla dziadków, uczą się wierszyków, piosenek, układów tanecznych. A gdy przyjdzie ten długo wyczekiwany dzień, dzieci czekają na swoich Kochanych Dziadków w przedszkolu, by pokazać im co dla nich przygotowali. W taki sposób Gumisiowe przedszkolaki pokazują jak bardzo kochają Babcie i Dziadków.

więcej

Dzień Kubusia Puchatka

Miś o małym rozumku to postać najbardziej znana i lubiana przez dzieci. Gumisiowe przedszkolaki też nie zapomniały o tym dniu i dzieci przyszły do przedszkola z pluszowym Kubusiem Puchatkiem. Wszystkie grupy wykonywały prace plastyczne, układały puzzlez wizerunkiem misia. Niektóre przedszkolaki wykazały się dużą pomysłowościąi zawitały do przedszkola ubrane w elementy kolorystyczne stroju Kubusia Puchatka.

więcej

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

F
F