Zerówka

W Gumisiowym Przedszkolu Językowym oferujemy program zerówki, który jest idealnym startem w przygotowanie Twojego dziecka do szkoły w innowacyjnym środowisku 🌟.

Rozpocznij Podróż Edukacyjną Twojego Dziecka z Nami:

• Od września 2013 roku prowadzimy zerówkę, dedykowaną dzieciom przygotowującym się do rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej 👩🏫👨🏫
  • Nasz doświadczony zespół pedagogiczny wspiera rozwój dzieci, zapewniając osiągnięcie przez nie dojrzałości szkolnej 📈.

Dwujęzyczna Edukacja:

• Intensywna Nauka Języków: W zerówce dzieci uczą się języka angielskiego i hiszpańskiego 🇬🇧🇪🇸, co stanowi solidne podstawy językowe kontynuowane w szkole Creatio.
  • Metody Innowacyjne: Wykorzystujemy tablice interaktywne, rzutniki multimedialne i tablety, aby nauka była fascynująca i efektywna 🖥️.

Interaktywne Technologie Edukacyjne:

• Tablica Interaktywna: Narzędzie, które zmienia naukę w magiczną przygodę, od rozpoznawania figur geometrycznych, nauki liczenia po języki 🧙‍♂️.
  • Gry Edukacyjne: Zajęcia wykorzystujące interaktywne gry, które rozwijają spostrzegawczość i umiejętności językowe dzieci 🎮.

Bezpieczne i Kreatywne Środowisko:

• Nasza zerówka łączy bezpieczne warunki przedszkolne z bogatym programem nauczania, korzystając z nowoczesnych technologii edukacyjnych 👍.

Zapisy na Rok Szkolny 2024/2025:

• Już teraz przyjmujemy zapisy na nadchodzący rok szkolny 📅. Zapraszamy do dołączenia do naszej inspirującej społeczności!