Strømpriser | Lån | Varmepumper | Billig Varmepumpe 2018 | Forsikringsselskap | Husalarm | Hvilket Kredittkort er Best | Mobilselskaper 2018

Kuchnia EKO

Z przyjemnością informujemy, że wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu.

Kuchnia Gumisiowego Przedszkola została zaprojektowana i wyposażona według wymagań Państwej Inspekcji Sanitarnej     i systemu HACCP.

Naszym celem jest przygotowywanie posiłków najwyższej jakości, z zachowaniem wszelkich walorów smakowych i zdrowotnych, tak aby cieszyły podniebienia naszych podopiecznych.

Szefem kuchni jest Technolog Żywienia z bogatym doświadczeniem w zbiorowym żywieniu, zarówno dzieci w wieku przedszkolnym jaki dorosłych. Potrawy przygotowane przez Panią Małgosię oraz Bożenkę cieszą się dużym powodzeniem wśród naszych przedszkolaków.

Układamy jadłospisy oraz diety dla dzieci z uczuleniami i alergiami pokarmowymi. Dobieramy odpowiednie produkty oraz komponujemy dania, które zapewniają całodniowe zapotrzebowanie na wszystkie produkty odżywcze, dbamy przy tym, aby były  urozmaicone i cieszyły kubki smakowe naszych przedszkolaków. Staramy się by produkty z których przygotowujemy posiłki stanowiły towar najwyższej jakości, były dostarczane ze znanych źródeł oraz od tych samych certyfikowanych dostawców. Ograniczamy do minimum używanie soli, tłuszczów oraz cukru. W naszej EKO kuchni używamy tylko naturalnych przypraw. Do każdego posiłku podajemy samodzielnie przygotowane kompoty z najwyższej jakości owoców oraz wodę.

Wszystkie posiłki takie jak: pierogi, krokiety, kluski, pasztety, kompoty, koktajle itp. są przygotowane własnoręcznie przez Panie Kucharki ze świeżych ekologicznych półproduktów. W naszej kuchni nie używa się mikrofali, ani wysoko przetworzonych produktów.

Dbamy nie tylko o brzuszki naszych podopiecznych, ale także prowadzimy “Kuchcikowo”, zajęcia oparte na zabawie kulinarnej. Dzieci w ten sposób poznają świat warzyw, owoców oraz innych produktów spożywczych. Dodatkowo uczą się zdrowego żywienia oraz zachowania przy stole. Zajęcia kreują fantazję poprzez poznawanie tego co na co dzień gości w naszych kuchniach.

Szef kuchni jest zawsze do Państwa dyspozycji w razie pytań bądź wątpliwości.

Dzieciom życzymy smacznego!

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!