Zajęcia muzyczno-teatralne

Od kwietnia 2014 r. rozpoczęliśmy współpracę ze Stowarzyszeniem Muzycznym VIVA LA MUSICA. Organizacja zajmuje się profesjonalnie edukacją dzieci i młodzieży w zakresie tańca, śpiewu i zajęć teatralnych. Działa na terenie kraju od 1996 roku, a na terenie Warszawy od 2000 roku. Sztandarowym zespołem jest formacja dziecięca Viva La Musica.

Grupa prowadzi szeroko zakrojoną działalność edukacji muzycznej dla około 1000 dzieci z Warszawy i okolic. Organizuje koncerty i widowiska muzyczne. Nagrywa płyty z dziecięcą muzyką rozrywkową. Organizuje zgrupowania i obozy kondycyjne dla swoich podopiecznych.

W ramach zespołu Viva La Musica działa 20 zespołów wokalno-tanecznych, soliści oraz grupy wokalne. Współpracują również z Firmą Dubbingową START International Polska, a owocem tych działań są piosenki w wykonaniu dzieci na filmach DVD i przebojach kinowych Walta Disney'a. Nagrane ścieżki muzyczne to min. "Mulan 2", "Tarzan 2", "Kubuś Puchatek i Hefalumpy" czy "Nowe Szaty Króla 2", "Ulica Sezamkowa"...

W studio firmy START i teatru Buffo w Warszawie powstały tytułowe piosenki, a Ich dzieci nagrały je z takimi gwiazdami jak Anna Jurksztowicz czy Hania Stach.

Często są uczestnikami konkursów tanecznych, wokalnych i teatralnych - laureaci wielu z nich.

W Gumisiowym Przedszkolu będą prowadzili zajęcia muzyczno-teatralne z uwzględnieniem ruchu scenicznego, dykcji, interpretacji tekstu, ilustracji muzycznej i wiedzy o teatrze.

Na zajęciach wykorzystana będzie muzyka klasyczna jak i rozrywkowa dopasowana do wieku i możliwości danej grupy, dziecięce piosenki i teksty bajek.

Zajęcia prowadzić będzie Krzysztof Michalski absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu wydziału Wokalno-Aktorskiego i studium pedagogicznego.

Dzieci 5-cio i 6-cio letnie dodatkowo mogą wystąpić w teatrze Palladium na co rocznym koncercie Młode Gwiazdy Music Show.

Więcej inforamcji:

www.vivalamusica.com.pl

www.facebook.com/pages/Viva-La-Musica/234748273252430

SOWARD Skills

Soward Skills

W ramach umowy z Grupą SOWARD prowadzimy zajęcia Soward Skills.

Soward Skills umiejętności życiowe