Billigst Strømleverandør | Forbrukslån | Vektertjenester | Aktiivikaiuttimet | Behandlingsforsikring | Hyttealarm | Beste Kredittkort med Rabatt | Billigste Mobilabonnement

LittleES_logoLittle Early Stage

W Gumisiowym Przedszkolu Językowym nauka angielskiego prowadzona jest na sprawdzonej metodzie Joanny ZarańskiejLittle Early Stage. Celem jest zapewnienie dzieciom intensywnego i ciekawego kontaktu z językiem angielskim, co pozwala im z zainteresowaniem kontynuować naukę w wieku szkolnym. Program jest połączeniem doskonałej zabawy z nauką.

Joanna Zarańska

Twórczyni szkoły Early Stage, Joanna Zarańska jest jedną z najlepszych specjalistek w Polsce w dziedzinie nauczania dzieci języka angielskiego.

Zanim założyła szkołę mieszkała przez kilka lat w Wielkiej Brytanii obserwując system nauczania w tym kraju i czerpiąc wiele inspiracji z kultury anglosaskiej.

Sama jest autorką dwóch programów nauczania, w tym dla renomowanego wydawnictwa Macmillan, dwóch kursów języka angielskiego dla dzieci zaakceptowanych przez MEN oraz wielu podręczników zarówno tych dostępnych na szerszym rynku, jak też tych przeznaczonych wyłącznie dla szkoły EARLY STAGE.

Założycielki Little Early Stage, Agnieszka Borowska i Ewelina Wyczółkowska, razem z Joanną Zarańską stworzyły wyjątkowo ciekawy program nauczania w Little Early Stage. Joanna Zarańska napisała specjalnie dla przedszkolaków zabawne piosenki, które są treścią tak zwanych Big Books – atrakcyjnych wielkoformatowych książek do pracy na lekcjach.

Materiały nauczania

Uczniowie Little Early Stage korzystają z podręczników renomowanego wydawnictwa oraz dodatkowych materiałów autorskich w formie Big Books.

Autorką Big Books jest Joanna Zarańska, a ilustracje do tekstów wykonała Paulina Kotomska – graficzka, będąca jednocześnie absolwentką Wydziału Pedagogicznego UW.

Dopełnieniem kursów jest anglojęzyczna literatura dziecięca w postaci książeczek z historyjkami i bajkami, takich autorów jak Eric Carle, Eric Hill, Emily Gravett i wielu innych.

Wszystkim kursom towarzyszy dobra muzyka, a także materiały filmowe.

Muzyka

Nagrania muzyczne są bardzo istotnym elementem w edukacji najmłodszych dzieci. Przedszkolaki, mimo iż nie potrafią jeszcze pisać i czytać, potrafią pięknie śpiewać i tańczyć, powtarzać rymowanki, naśladować, wcielać się w przeróżne role, czy odgrywać historyjki.

Dlatego kurs wypełniony jest materiałami muzycznymi. Dzieci osłuchują się z brzmieniem języka angielskiego, uczą się reagować na muzykę i rytm, które są niezwykle pomocne w nauce poprawnej wymowy i tonacji, a także dostarczają dzieciom wiele radości.

Nasi najmłodsi uczniowie są bardzo wrażliwi na dźwięki. Dlatego wspaniałą muzykę napisał dla nich jeden z najwybitniejszych kompozytorów jazzowych w Polsce, dwukrotny laureat nagrody Fryderyka, Michał Tokaj, który od lat komponuje muzykę do podręczników Early Stage oraz uczestniczy w międzynarodowych projektach szkoły.

Głosów w nagraniach użyczają nam Aga Zaryan, jazzowa wokalistka oraz Sean Palmer, wokalista i aktor brytyjski, którzy od wielu lat współpracują z Early Stage.

Środowisko uczenia się

W Little Early Stage przywiązujemy dużą wagę do miejsca, w którym uczą się dzieci.

Odpowiednio dobrane materiały i metody nauczania najlepiej sprawdzają się w przyjaznym i bezpiecznym środowisku.

Sale, w których prowadzimy zajęcia to pomieszczenia wyposażone we wszystko, co niezbędne aby pobudzić ciekawość najmłodszych i wspierać proces uczenia.

Grupy

Kontakt z rówieśnikami, wspólna zabawa, muzykowanie oraz projekty plastyczne to bardzo istotny element rozwoju społecznego, o który dbamy w Little Early Stage.

Odpowiednie grupy wiekowe przedszkolaków pozwalają na integrację tych dziedzin z językiem angielskim, a także umożliwiają najmłodszym stawianie pierwszych kroków w komunikacji w języku obcym.

Liczba godzin

W Little Early Stage uczymy i bawimy się 3 razy w tygodniu.

Zajęcia dla 3-laktów, trwają 3 x 40 minut.

4-latki, zapraszamy na 3 x 50 minut.

5-latki, bawią się i uczą przez 3 x 60 minut.

6-latki, uczą się przez zabawę  4 x 60 minut.

Czas naszych zajęć został dostosowany do potrzeb zabawy i odkrywania świata przez najmłodszych, a także do ich możliwości przyswajania języka obcego.

Kontakt z Rodzicami

Rodzice to dla dzieci najwyższy autorytet. Pamiętamy o tym w Little Early Stage i dlatego stały kontakt z Rodzicami naszych uczniów jest dla nas bardzo ważny.

Rodzice nie tylko mają dostęp do informacji o postępach dziecka, ale także mogą aktywnie uczestniczyć w jego edukacji w Little Early Stage, poprzez udział w dodatkowych wydarzeniach – piknikach, projektach czy warsztatach.

Ponadto Rodzice mają dostęp do platformy internetowej Little Early Stage, na której znajdują się dodatkowe materiały dające możliwość przeprowadzania gier i zabaw po angielsku razem z dzieckiem w domu.

Źródło – www.littleearlystage.pl

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!