Gumisiowy Żłobek

Gumisiowy Żłobek

tematy_wakacyjne_2014GUMISIOWY ŻŁOBEK położony jest w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Wpisany jest do rejestru żłobków oraz klubów dziecięcych prowadzących działalność na terenie gminy Czosnów pod numerem 1/Z/2014. Jest to pierwszy żłobek działający w pełni legalnie na terenie naszej gminy.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców i zapotrzebowaniu na miejsca w naszym żłobku dla najmłodszych dzieci, rozbudowujemy naszą placówkę i od najbliższego września Gumisiowy Żłobek to będą dwie grupy wiekowe dzieci:

1-2 latka – Misie
2-3 latka – Biedroneczki

Ta nowocześnie urządzona placówka o bardzo wysokim standardzie została wybudowana z myślą o najmłodszych mieszkańcach Czosnowa, Łomianek, Palmir, Adamówka, Nowego Dworu Mazowieckiego, Kaliszek i wielu innych okolicznych miejscowości. Budynek o powierzchni użytkowej 430m2 jest pod każdym względem przystosowany do potrzeb dzieci.

Żłobek znajduje się na parterze. Z sali jest wyjście na taras, a z tarasu na osobny PLAC ZABAW przygotowany i odgrodzony specjalnie dla najmłodszych dzieci naszej placówki. Zabawki są atestowane i przystosowane do wieku dzieci żłobkowych. Plac zabaw jest osłonięty od wiatru, znajdują się na nim miejsca zarówno zacienione jak i nasłonecznione tak, aby każde dziecko znalazło dla siebie optymalne warunki do zabawy.

Gwarantujemy iż w naszym żłobku Twój Maluch będzie dopilnowany i szczęśliwy.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

F
F