Dlaczego My?

Naszą Misją jest Tworzenie Fundamentów Przyszłości Twojego Dziecka

W Gumisiowym Przedszkolu 🏠 budujemy fundamenty przyszłości Twojego dziecka 👶!

Czy zastanawiasz się, dlaczego dzieci nie chcą opuszczać naszego przedszkola? Odpowiedź jest prosta: tu czują się jak w domu 🏡. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie zabawa ramię w ramię z nauką 📚 sprawia, że każdy dzień jest niezwykłą przygodą 🚀.

Przez ostatnie 12 lat kształtowaliśmy przestrzeń, gdzie dzieci uczą się samodzielności, odwagi i odpowiedzialności 🌟. W Gumisiowym Przedszkolu wspieramy ich naturalną ciekawość, uczymy współpracy i kreatywności 🎨. Dzięki temu dzieci nie tylko fantastycznie się bawią, ale również rozwijają umiejętności, które będą im towarzyszyć przez całe życie 🌈.

Oferujemy bogaty program nauki języków obcych 🌍, łączący efektywną edukację z radosną zabawą 🎈. Nasz plac zabaw to raj dla małych odkrywców 🧐, a każda sala to bezpieczna przestrzeń pełna inspiracji 💡.

Chcesz, aby Twoje dziecko rosło w otoczeniu, które sprzyja rozwojowi i odkrywaniu talentów? Dołącz do Naszej Rodziny w Gumisiowym Przedszkolu 👪. Odkryj, dlaczego to właśnie my jesteśmy idealnym miejscem dla Twojego dziecka. Zapraszamy! 💌