Przestrzeń i otoczenie

Przestrzeń i otoczenie

Inspirujące i przestronne wnętrza otoczone zielenią 


Zapraszamy do Gumisiowego Przedszkola Językowego , gdzie magia nauki 📖 spotyka się z urokiem przyrody 🌿! Nasze przedszkole znajduje się w sercu zielonej oazy 🌳, tuż obok lasu 🌲. Otoczeni przez drzewa i krzewy, stworzyliśmy dla Twojego dziecka przestrzeń, gdzie nauka i zabawa przeplatają się w harmonii z naturą 🍃. 

Nasze sale są jasne, przytulne i wypełnione naturalnym światłem ☀️. Dbamy o to, aby dzieci czuły się w nich swobodnie i kreatywnie 🎨. Wykorzystujemy drewniane, ekologiczne zabawki 🪵 oraz pomoce dydaktyczne z atestami, które inspirują młode umysły do odkrywania i nauki 🧠. 

A nasz plac zabaw? To prawdziwy zielony raj 🌈! Bezpieczne, drewniane zabawki zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu 🍂, bez względu na porę roku. Tutaj dzieci mogą bawić się i rozwijać, otoczone pięknem przyrody 🌺. 

Przyjdź, zobacz i poczuj różnicę w Gumisiowym Przedszkolu Językowym 🏫. Zapewniamy, że to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie rosło szczęśliwe i pełne ciekawości 🌟! 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

F
F