Zerówka

Zerówka

Od września 2013 nasze przedszkole prowadzi zerówkę, dedykowaną dzieciom, które zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 23 grudnia 2008 są objęte obowiązkowym rocznym przygotowaniem przed podjęciem nauki w klasie pierwszej szkoły podstawowej. Nasza kadra pedagogiczna wspomoże rozwój dzieci tak, aby osiągnęły dojrzałość szkolną.

W naszej zerówce dzieci uczą się dwóch języków, rozszerzonego języka angielskiego oraz języka hiszpańskiego. Każde z naszych dzieci może kontynuować naukę tych języków w naszej szkole CREATIO.

Sale wyposażone są w tablicę interaktywną, rzutnik multimedialny, komputer ze stałym łączem do internetu, oraz nagłośnienie, dzięki temu nauka i zabawa staje się bardziej atrakcyjna, a dzieci szybciej i lepiej przyswajają wiedze. Takie połączenie daje bardzo ciekawy zestaw dydaktyczny, którego możliwości nie można z niczym porównać. Zerówkowicze przy rozpoznawaniu figur geometrycznych wciągane są do zabawy poprzez wskazywanie odpowiedniej figury, która zmienia kolor. Przy nauce liczenia wykorzystywana jest np. gra w żabki. Dziecko musi wskazać, na który listek ma skoczyć żabka, by pokonać podaną liczbę listków. Na zajęciach językowych dzieci korzystają z programów przystosowanych do współpracy z interaktywnymi tablicami . Umożliwiają one np. poznawanie nazw kolorów, literek itp. Gra w pary wyrabia spostrzegawczość i uczy nazw przedmiotów. Dzieci korzystają z pisaka, przesuwają wyrazy po tablicy i tak np. uczą się budować proste zdania. Im starsze dzieci tym więcej możliwości. Tablica interaktywna staje się bramą do skarbca edukacyjnych możliwości.

Gumisiowe Przedszkole Językowe zaprasza wszystkie dzieci do naszej zerówki, w której w bezpiecznych przedszkolnych warunkach będą realizowały szeroki program nauczania z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.

Już przyjmujemy zapisy na rok 2023/2024.

Zapraszamy!

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

F
F