Czesne

Oto, co oferujemy dla Twojego dziecka 🌈👶:

1. Pełna Opieka: Od 6:45 do 17:30 zapewniamy bezpieczne 🛡️, stymulujące środowisko, w którym Twoje dziecko może rozwijać się 🌱 i bawić 🎉🎈.
  2. Zdrowe Wyżywienie: Oferujemy pięć zbilansowanych posiłków dziennie 🍎🥪🥕🍽️, przygotowywanych z myślą o potrzebach najmłodszych.
  3. Edukacyjne Atrakcje: Organizujemy teatrzyki 🎭, koncerty 🎶🎷 i inne kreatywne działania, które rozwijają wyobraźnię i umiejętności społeczne dzieci 👧🧒.

Dodatkowo proponujemy: • Wsparcie Rozwojowe: Integracja sensoryczna, terapia ręki, rehabilitacja ruchowa, logopedia i psychologia - wszystko to dla wszechstronnego rozwoju Twojego dziecka 🧠💪. • Edukacja Językowa: Angielski i hiszpański od 3 roku życia, aby budować umiejętności językowe od najmłodszych lat 🌐👄. • Kreatywne Zajęcia Dodatkowe: Oferujemy m.in. kodowanie na dywanie, LEGO Education, bajkoterapię, rytmikę, codzienną gimnastykę, zabawy fundamentalne, opiekę logopedy i psychologa, a także naukę czytania, dziecięcą matematykę i ceramikę 🎨🧩🤖🧱📚🔢.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o naszym przedszkolu i ofercie 📞📧. Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i opowiedzieć, jak w Gumisiowym Przedszkolu wspieramy rozwój Twojego dziecka 👶💖.

Aby otrzymać informacje o czesnym, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy 📝📩. Zapraszamy! 🌈🎊