Zajęcia piłkarskie

Piłka nożna dla dzieci, piłkarskie przedszkole - Gumisiowe Przedszkole Językowe Kaliszki, Czosnów, Nowy Dwór Mazowiecki, ŁomiankiCelem zajęć jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe.

Podczas zajęć dzieci, będąc pod opieką wykfalifikowanego trenera rywalizują w duchu fair play oraz grają w mini piłkę nożną.

Dzięki odpowiedniej liczebności grup oraz wspaniałemu boisku, każde dziecko może liczyć na pełne wsparcie zarówno pod kątem pomocy w czasie piłkarskich zadań jak i rozwijania talentów, które drzemią w każdym małym człowieku.

Skrócony program z zakresu piłki nożnej:

Zajęcia koordynacyjne

Elementy szybkości i gibkości

Elementy korekcji wad postawy

Sprawność ogólna

Podstawy techniki prowadzenia piłki

Podstawy techniki uderzenia piłki

Podstawy techniki przyjęcia piłki

Podstawy techniki gry bramkarza

Mini gry i zabawy mające na celu kształtowanie charakteru oraz współzawodnictwa sportowego w duchu FAIR PLAY